Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Aktivní život plný pohybu

Aktivní život plný pohybu

Máme tady červen, poslední měsíc před prázdninami a dovolenými. Počasí nám přeje a máme tak možnost trávit spoustu času venku při sportu, procházkách a dalších radovánkách s našimi čtyřnohými mazlíky. Aby si i naši pejsci mohli radosti z pohybu užívat co nejdéle, měli bychom se snažit podporovat a chránit jejich klouby. A Beaphar Vám v tom může pomoci hned několika produkty.

Doplňkové krmivo Chondro Fit ve formě roztoku obsahuje kyselinu glukuronovou, glukosamin, prolin, lyzin a chondroitin, což jsou základní stavební látky, které opravují drobná denní opotřebení chrupavek. Samozřejmostí je kyselina hyaluronová, která podporuje kloubní mazivo a chrání kloubní chrupavku při vysoké zátěži. Vyvážený obsah mědi a manganu zajišťuje zdravý růst a vývoj kostry. Chondro Fit je vhodný pro psy všech věkových kategorií v různých stupních zátěže, takže nezáleží na tom, zda máte štěně, hyperaktivního sportovce či psího seniora, tento výrobek najde uplatnění jako prevence či jako součást terapie onemocnění pohybového aparátu. Aplikovat se dá přímo do tlamy a nebo jej lze přimíchat do krmiva. První výsledky je možno pozorovat za 1–3 týdny, nicméně k dosažení požadovaných výsledků je potřeba alespoň měsíc pravidelného užívání.

Novinkou je Beaphar Chondro Paste, což je doplňkové krmivo ve formě pasty, které obsahuje kombinaci přírodních látek posilujících zdraví kloubů, podporujících správný vývoj a funkci šlach a pojivové tkáně. Glukosamin, který podporuje tvorbu chrupavek a synoviální tekutiny nezbytné pro pohyb kloubů, je doplněn práškem ze slávky zelenoústé, přírodního zdroje chondroitinu, který napomáhá regeneraci a udržování zdravých chrupavek. Mimo to je prášek ze slávky také zdrojem omega-3 mastných kyselin známých například z humánní medicíny pro své protizánětlivé účinky. Přídavek vitamínu C podporuje zdravý imunitní systém a přispívá k tvorbě kolagenu a normální funkci chrupavek. Vitamín E pak chrání buňky před oxidačním stresem. Pastu lze buď přimíchat do krmiva, nebo podávat přímo do tlamy zvířete. Pastu lze užívat dlouhodobě bez omezení a první efekt lze pozorovat za 1–3 týdny.

Pro ty, co chtějí dělat něco pro zdraví svého pejska a zároveň mu přilepšit nějakou dobrotou, jsou tu funkční pamlsky s glukosaminem Chondro Treat. Jedná se o chutné pamlsky, jejichž složení stimuluje produkci zdravé pojivové tkáně, chrupavky a kloubních tektutin. Při dávce 1 pamlsku na 5 kg váhy psa na den lze pozorovat výsledky za 3–4 týdny i u vážnějších případů postižení pohybového aparátu.