Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Beaphar slaví vyrobení 250miliontého obojku

Beaphar slaví vyrobení 250miliontého obojku

A close up of a signDescription automatically generated

Výrobce přípravků pro péči o domácí mazlíčky Beaphar slaví obrovský milník ve své historii – vyrobení antiparazitního obojku s pořadovým číslem 250.000.000 !

Jedna z celosvětově nejpopulárnějších forem boje proti vnějším parazitům je obojek, který nabízí majitelům domácích mazlíčků bezproblémový a dlouhodobý způsob, jak chránit své mazlíčky. 

“Antiparazitní obojky jsou součástí výrobního programu Beaphar témež 40 let”, říká Daan Aa, CEO, Bephar. “Jsou jedním z nejvýznamnějších produktů, které Beaphar vyvinul. Nejen, že jsou naším nejprodávanějším artiklem na celém světě, ale dláždily cestu pro vývoj naší velmi populární produktové řady antiparazitik, jakož i pro vývoj dalších produktů, jako jsou například naše uklidňující obojky. Dosáhnout tak velkého/důležitého milníku je fenomenální. Je to důkaz tvrdé práce mých kolegů z Beaphar, těch minulých i současných, a popularity výrobků mezi majiteli domácích mazlíčků na celém světě.”

Od roku 1983

Beaphar vyrobil svůj první obojek v roce 1983. Henk Aa (Daanův otec a v té době CEO) uviděl tento výrobek při svých cestách po světě. Okamžite si uvědomil potenicál, protože věděl, že to je něco co by Beaphar dokázal sám výrobit. Henk v letadle cestou domů vytvořil náčrtek designu a společne s technickým týmem vyvinuli první výrobní linku obojků Beaphar. 

Největší výrobce antiparazitních obojků na světě

V začátcích se spony na obojky přidávaly ručně, ale díky technologickému pokroku je process nyní plně automatizovaný. Dnes Beaphar vyrábí 12 milionů antiparazitních obojků ročně, což z něj činí největšího výrobce na světě. 

“Není divu, že se tyto obojky staly jednou z nejpopulárnějších forem boje proti vnějším parazitům psů a koček a stále populární jsou”, říká Daan. Vnější parazité mohou našim mazlíčkům způsobit značné nepohodlí. A protože jsou milovanými členy rodiny, majitelé si chtějí být jisti, že mají spolehlivý výrobek, který dokáže ochránit jejich domácí mazlíčky. Protože obojky mají dlouhou účinnost a snadno se používají, nabízejí jednoduchý způsob, jak toho majitelé dosáhnou. 

Poskytujeme domácím mazlíčkům a jejich rodinám to nejlepší

Jedním z velmi populárních výrobků je obojek pro psy Beaphar Canishield®, který ochrání psa proti blechám po dobu 16 týdnů, proti klíšťatům 6 měsíců a 5,5 měsíce proti pakomárům “Sledovat jak se 250miliontý antiparazitní obojek pohybuje po dopravním pásu mě naplnilo hrdostí, ale také ukázalo, jak daleko jsme se dostali díky naším inovacím a vývoji”, říka Daan.  Vždy jsme se snažili poskytovat domácím mazlíčkům a jejich rodinám ty nejlepší produkty a budeme v tom pokračovat. Těším se, až uvidím, jak se v budoucnu vyrobí 500miliontý obojek Beaphar.“

Společnost Beaphar vyrábí širokou škálu produktů pro psy a kočky, ale také pro hlodavce, ptáky, plazy a ryby po celém světě. Více informací o sortimentu naleznete na webu beaphar.cz, nebo pište na info@beaphar.cz.