Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Chutná krmiva pro naše opeřence

Chutná krmiva pro naše opeřence

Známá pranostika praví, že na Hromnice musí skřivan vrznout, i kdyby měl zmrznout. Skřivánky doma asi jen tak někdo nechová, nicméně chovatelů papoušků a jiných opeřenců různé velikosti se najde spoustu. Ačkoliv by se možná mohlo zdát, že Beaphar se zameřuje jen na psy a kočky, není to pravda a námi nabízený sortiment zahrnuje i produkty pro ostatní doma chovaná zvířata, jako jsou různí hlodavci, králíci, rybičky, želvy a právě už zmiňovaní ptáci. 
Pojďme si teď představit krmiva pro ptáky z řady XtraVital. Jedná se o kompletní krmiva prémiové kvality v podobě směsí obilovin, semen, ovoce a ořechů, která jsou navíc obohacena o vitamíny, minerály a vajíčka, která zde fungují jako zdroj esenciálních aminokyselin. Všechna krmiva také obsahují extrakt z Echinacei, která podporuje imunitu a zvyšuje odolnost proti chorobám. Receptura krmiv byla pečlivě vyvíjena ve spolupráci s odborníky na výživu, veterináři a odborníky na ptactvo a pro jejich výrobu jsou používány výhradně extra kvalitní suroviny s vysokou nutriční hodnostou a atraktivní vůní a chutí. Chutnost našich krmiv je ještě umocněna i přídavkem medu a ovocných šťáv, takže přechod na krmiva XtraVital nebývá problémem. Při přechodu na tato krmiva není nutné nijak měnit krmný režim, nicméně pro začátek je vhodné příjem krmiva ptákem sledovat a v případě potřeby přimíchávat krmivo XtraVital k původnímu krmivu postupně. 

V nabídce naleznete krmiva přizpůsobená na míru různým kategoriím papoušků a okrasných ptáků. Konkrétně se jedná o kompletní krmivo pro andulky z 15 druhů různých semen, krmivo pro velké papoušky a pro středně velké papoušky, která jsou obě tvořena směsicí 17 různých druhů semen, dále krmivo pro tropické ptactvo  obsahující 24 druhů semen a nakonec i krmivo pro kanárky, které je směsicí dokonce 26 různých druhů semen. 
Velikosti balení jsou samozřejmě přizpůsobena i velikosti ptáků, takže XtraVital pro velké papoušky je k dostání v balení o hmostnosti 1 kg a ostatní krmiva v 500 gramových baleních. Krmivo pro kanárky můžete zakoupit i v 250 gramové variantě.