❗️Slavíme Mezinárodní den psů (26.8.) 🐶. Produkty pro pejsky se slevou 25% v termínu 25.-27.srpna  

☀️ AKCE_SLEVA 20% v termínu 10.- 30.června ☀️

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Jedinečné No Stress řešení

Jedinečné No Stress řešení

Když se řekne prosinec, většina lidí si představí Vánoce, Mikuláše, Silvestr a oslavy konce roku. Pro některé z nás to znamená období pohody, pro některé je však spojeno se stresem a předvánočním shonem. Pro psy a kočky toto období může být obzvláště stresující také. Avšak zatímco nás většinou stresují různé uzávěrky, nákupy vánočních dárků nebo úklid, psi a kočky mohou trpět strachem z ohňostrojů a petard. Nejen tomuto stresu lze předcházet používáním výrobků z řady Beaphar No Stress. Kromě strachu z ohňostrojů či bouřek lze tyto výrobky použít například pro zmírnění stresu při návštěvě veterináře, během cestování či v případě nežádoucího chování způsobeného stresem. Vysoká míra stresu se může projevovat například nadměrným mňoukáním či štěkáním, destruktivním chováním nebo značkováním.

Jako první si představíme spot on, který je dostupný ve psí i kočičí variantě. Čistě přírodní přípravek je vhodný pro všechna plemena a věkové kategorie psů a koček. Obsahuje extrakt z kozlíku lékařského, přírodního antidepresiva, který se po dobu své účinnosti pomalu uvolňuje z mikrokapslí. Jeho účinek vydrží jeden týden.

Pokud je potřeba překonat delší stresující období, sáhněte po No stress obojku, který účinkuje až šest týdnů. Kromě kozlíku obsahuje i éterický olej z levandule, která má zklidňující účinek a odvádí pozornost nervózních a úzkostných zvířat od stresových faktorů. Obojek může být použit u psů i koček od 12 týdnů věku.

Pro krátkodobé stresující události jsou ideálním řešením No Stress tablety. Obsahují výtažky meduňky, rozmarýnu, lípy a chmelu, mléko a mléčné výrobky, minerální látky a obiloviny. Účinek nastupuje 1,5 hodiny po podání a tablety je možné podat až třikrát denně s dvou a půlhodinovými odstupy mezi jednotlivými dávkami. Taktéž je lze používat u psů i koček.

Pro řešení problémů souvisejících se stresem u koček a nebo naopak pro jejich předcházení, například při stěhování nebo při cestě do nového domova, přináší Beaphar další dva výrobky, které mohou pomoci. Jedná se o No Stress Cat treats, což jsou křupavé polštářky s výtažky z léčivých rostlin, které nejen mají zklidňující účinek, ale jsou i chutné. A v neposlední řadě také No Stress Spray, což  je 10% roztok kozlíku lékařského a je možné jej aplikovat na přepravky, pelíšky, polštáře, hračky a na místa, kde se kočka pohybuje. Pozornost kočky bude odvedena od stresových faktorů a soustředěna na předměty ošetřené sprejem.