❗️Slavíme Mezinárodní den psů (26.8.) 🐶. Produkty pro pejsky se slevou 25% v termínu 25.-27.srpna  

☀️ AKCE_SLEVA 20% v termínu 10.- 30.června ☀️

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Krmiva Care+ pro hlodavé zoubky vašich mazlíčků

Krmiva Care+ pro hlodavé zoubky vašich mazlíčků

Dnes zaměříme pozornost na králíky, hlodavce a fretky a to, čím je nejlépe nakrmit. Na trhu je totiž ohromné množství kompletních krmiv pro tato zvířata a není jednoduché vybrat pro svého chlupatého kamaráda to nejlepší. Superprémiová krmiva z řady Care+ od Beapharu jsou extrudované pelety tvořené směsí všech potřebných živin, tak aby plně uspokojily nutriční požadavky jednotlivých druhů mazlíčků. Pelety mají všechny stejné složení a tak nedochází k selektivnímu krmení, čímž se předchází nevyváženosti stravy a zanechávání zbytků.

činčila, králík a morče

Složení krmiva Care+

Krmiva obsahují vyvážené množství dobře stravitelných proteinů z mnoha různých kvalitních zdrojů a pokrývají spektrum aminokyselin, které jespecifické pro každý druh zvířete. Vysoký obsah vlákniny a kvalitních nasycených i nenasycených tuků a mastných kyselin ve vyváženém poměru je samozřejmostí. Tvar, velikost a tvrdost pelet jsou přizpůsobeny tak, aby zvíře mělo čistý chrup bez plaku a dostatečně si obrušovalo zuby, což je důležité zejména u králíků a hlodavců. Běžné obiloviny a rostliny jsou navíc doplněny echinaceou a spirulinou, které obě podporují imunitní systém těla a také rostlinou Yucca schidigera. Poslední zmiňovaná rostlina působí proti artróze a snižuje hladinu cholesterolu, ale navíc také redukuje zápach moči a výkalů.

krmivo

Vitamíny, minerály

Krmiva Care+ obsahují vyvážený poměr vitamínů a samozřejmě i minerálů, a to v tělu dobře dostupné a navíc stabilizované chelátové formě a jejich obsah je přizpůsobený nárokům jednotlivých živočišných druhů. Pro správné trávení jsou velmi užitečné obsažené MOS (mannanoligosacharidy) a FOS (fruktooligosacharidy). Tyto složité cukry zajišťují zdravou střevní mikroflóru a zabraňují osidlování střeva škodlivými bakteriemi. Složení krmiv Care+ bylo vyvinuto ve spolupráci s odborníky a zajistí zvířeti kromě správně fungujícího zažívacího traktu také zdravé srdce a cévy a podporu imunitního systému.

Všechna krmiva jsou sterilizována a neobsahují tedy žádné škodlivé bakterie, viry ani plísně a jsou balena v ochranné atmosféře zajišťující jejich trvanlivost. Řada Care+ zahrnuje krmiva pro králíky, a to jak pro dospělé, tak pro mláďata, morčata, činčily, potkany, osmáky degu a myši, pískomily, křečky i křečíky a také pro fretky. Krmiva jsou dostupná v různě velkých baleních v závislosti na cílovém druhu zvířat.