222 267 597

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Masíčka, kterým neodolá ani ta nejmlsnější tlamička

Masíčka, kterým neodolá ani ta nejmlsnější tlamička

Po Vánocích plných nutričních prohřešků si spousta z nás dává do nového roku předsevzetí spojená s hubnutím a zdravým životním stylem. Stejně tak naši mazlíčci mnohdy nemají úplně ideální hmotnost, kterou by měli mít a je na nás, na jejich majitelích, abychom s tím něco udělali, protože nadváha škodí zdraví nejen lidskému, ale i zvířecímu. Nevhodné pamlsky nám však toto snažení mohou jednoduše pokazit. Spousta laskomin z lidského sortimentu, jako jsou například uzeniny nebo zbytky od stolu totiž psům a kočkám škodí a někdy může být podávání lidských pochutin zvířatům přímo život ohrožující, jako je to například v případě čokolády nebo hroznového vína či rozinek. Sáhněte tedy raději po pamlscích určených přímo pro pejsky a kočičky.

Mezi takové patří nová řada pamlsků Beaphar Happy Snack, které vynikají svým vysokým obsahem čistého masa a ne pouze masných produktů a jsou tedy výbornou odměnou, která Vašemu pejskovi nebo kočičce bude velmi chutnat a nijak mu neuškodí. V nabídce jsou různé příchutě i podoby, takže si vybere každý. Univerzální odměnou pro psy všech velikostí jsou lahodná srdíčka z kuřecího masa a tresky a nebo kuřecí chipsy. Chutné kachní kousky jsou výbornou alternativou pro pejsky, kteří trpí alergií na kuřecí nebo jiné maso a potřebují tedy alternativní zdroj proteinů. Tyto pamlsky navíc už nemusíte nijak porcovat, protože jejich velikost je úplně ideální na odměnu pro psy všech plemen. Kuřecí stehýnka jsou pamlsky, které jsou funkční, neboť jsou obohacené o vápník. Takže s každou odměnou prospíváte i zdraví Vašeho psa. Kuřecí steaky a kuřecí plátky jsou pamlsky v podobě plátků ze sušeného kuřecího masa, které jsou trošku větší velikosti, takže jsou vhodné pro větší pejsky. Případně se dají nalámat na menší kousky a přizpůsobit tak dávku velikosti psa. Všechny pamlsky jsou vyráběny v prémiové kvalitě a Vašemu psovi se jistě budou sbíhat sliny už jen při pohledu na ně.

Nezapomněli jsme samozřejmě ani na kočky, neboť i ty chtějí být rozmazlovány a není pochyb o tom, že i kočky, pokud se jim ovšem zrovna chce, mohou být cvičeny. Také pro ně jsou v nabídce pamlsky Beaphar Happy Snack s různými příchutěmi a v různých tvarech a velikostech. Špalíčky z kuřecího masa budou jistě vítanou dobrotou pro nejednu kočku či kocoura. Nicméně některé kočky mají náležitě mlsný jazýček a mohly by nad obyčejným kuřetem ohrnout nos. Abyste je uspokojili, můžete sáhnout buď po srdíčcích z kuřecího masa a tresky a nebo sushi pochoutce, kde je kuřecí maso zkombinováno s tuňákem. Tento pamlsek jistě uspokojí i ty největší gurmány. Protože i mezi kočkami se můžou vyskytnout alergici, jsou tady i kachní tyčinky a tuňáková pochoutka, které obsahují pouze jeden druh masa. Všechny tyto pamlsky jsou vyráběny v prémiové kvalitě a lze je podávat kočkám všech plemen od věku tří měsíců.