Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Nikdy nejste sami

Nikdy nejste sami

Síla vztahu mazlíčků a rodiny 

Nikdy nejste sami, když o někoho pečujete

 

Lidé a zvířata jsou navzájem spojeni zvláštním poutem. Zvířata pomáhají mnohým z nás lépe komunikovat se světem, umožňují lidem, kteří by se jinak cítili osamoceně nebo vyloučeně ze společnosti, začlenit se do společnosti a cítit se příjemně.

Pouto člověk – zvíře obohacuje životy a prospívá zdraví a pohodě jak lidí, tak mazlíčků.


Pouhých 10 minut strávených s domácím mazlíčkem má potenciál významně snížit hladinu stresového hormonu kortizolu. Když máte domácího mazlíčka, stane se pro vás celoživotním přítelem. Mazlíčci jsou naší oporou ve všech životních fázích. Podporují sociální, emoční a kognitivní vývoj v dětství, snižují stres v dospělosti a zmírňují osamělost a s ní související problémy duševního zdraví u lidí všech věkových skupin. Majitelé domácích mazlíčků mají nižší pravděpodobnost toho, že budou trpět depresemi než lidé, kteří mazlíčky nemají.


Mít mazlíčka, to je jako mít neustále společnost, kamaráda, který vás rozveselí, když vám je smutno, kamaráda, který je vždycky nadšený, když přijdete domů. Tento druh loajality a věrnosti si zaslouží tu nejlepší péči. Proto Beaphar nabízí široký sortiment kvalitních produktů péče o domácí mazlíčky, které pomáhají dávat našim mazlíčkům všechnu tu lásku, kterou si zaslouží, tak jako každý jiný člen rodiny.


Proto starší lidé mohou bojovat s osamělostí, která může dokonce ovlivnit jejich zdraví. My v Beaphar víme, že péčí můžete překonat samotu. Protože nikdy nejste sami, když o někoho pečujete.

 

S domácími mazlíčky nejste nikdy sami

Zejména pro starší lidi může být osamělost skutečným problémem. Výzkumy ukazují, že dokonce může představovat vážné zdravotní riziko. A během těchto podivných dob pandemie COVID-19, vzrostl počet starších lidí, kteří se cítí osaměle a jsou sociálně izolovaní.


Vlastnictví domácího mazlíčka vám dává smysl životu, je to někdo, o koho je potřeba se starat. Mazlíček vám dělá společnost a může být dokonce důvodem k zahájení konverzace nebo cestou, jak se spřátelit, například když jdete se psem na procházku. Proto v Beapharu věříme, že s domácími mazlíčky nejste nikdy sami, protože nikdy nejste sami, když o někoho pečujete.

Historie rodiny Beaphar

Věděli jste, že jsme na začátku vyráběli čokoládový pudink? Je to svět na míle vzdálený od antiparazitních obojků a doplňků, díky kterým jsme známí, ale věřte tomu nebo ne, mají něco společného! Všechny byly vyrobeny proto, abychom se mohli starat o členy naší rodiny.


Když jsme v roce 1942 začali, jedinou motivací Bernarda Aa bylo nakrmit svého novorozeného syna v době, kdy bylo málo jídla. Roky ubíhaly a naše zaměření se přesunulo na zajištění jiného člena rodiny, ale touha po péči o rodinu – rodinu Beaphar, rodiny našich zaměstnanců a rodinných mazlíčků – ta zůstala silná. Právě tato touha podnítila Bernarda, jeho syna Henka, a nyní jeho vnuka a současného ředitele firmy Beaphar Daana Aa, vybudovat a rozvíjet firmu na úroveň celosvětového výrobce produktů péče o zdraví domácích mazlíčků, kterým je dnes.

 

 

Za čím si stojíme: základní hodnoty Beaphar 

 

  Zaměření na rodinu

Všechno, co děláme, je poháněno naší vášní k zajištění zdraví a pohody každého mazlíčka. Spolupracujeme jak interně, tak i s externími organizacemi, abychom sdíleli naše společné vědomosti a odborné znalosti, abychom mohli pomoci více mazlíčkům a jejich rodinám.

  Dosažitelnost

Nadále se soustředíme na to, abychom zajistili, že naše výrobky budou snadno dosažitelné, aniž by došlo ke snížení kvality. Zavázali jsme se poskytovat prvotřídní služby a vyrábět výborné produkty, které jsou dostupné pro všechny domácí mazlíčky a jejich rodiny.

  Kvalita a péče – ve všem co děláme

Staráme se o domácí mazlíčky tak, jako když pečujeme o rodinu. Výživová kvalita a bezpečnost produktů jsou jádrem všeho, co děláme pod značkou Beaphar po celém světě. Jsme odhodláni plnit svůj slib poskytovat vašim domácím mazlíčkům ty nejlepší produkty pro zdraví, péči a výživu, a pokaždé překonat očekávání.