Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Psí pohoda, i když nejste doma

Psí pohoda, i když nejste doma

Už jste slyšeli o nežádoucím chování u psů? O ničení věcí, značkování, vytí, nadměrném štěkání nebo třeba agresi? Možná to se svým mazlíčkem dokonce sami zažíváte. Takové chování má samozřejmě vždy nějakou příčinu. Může jít třeba o reakci na stěhování, příchod miminka nebo nového zvířete do domácnosti, večírek s hlučnou hudbou a příliš mnoho lidmi, ohňostroj nebo bouřku.


Nadměrné vytí může zase vzniknout jako chyba při výchově, když majitel nenaučí svého psa být o samotě takzvaná separační úzkost se u nich vyskytuje poměrně často. Psi jsou totiž smečková zvířata, a proto mají tendenci snášet samotu špatně. Můžou to dávat najevo buď vytím a štěkáním nebo ničením domácnosti. A to je většinou problém nejen pro majitele, ale třeba i pro sousedy. Dá se s tím tedy něco dělat?

V první řadě je třeba pokusit se o nápravu tohoto chování správným výcvikem, což znamená psa dostatečně unavit procházkami nebo cviky na přemýšlení, být klidný a sebevědomý při odchodu, nepřenášet na psa svou nervozitu a zanechat mu dostatek hraček a jiných rozptýlení. Nicméně výborným pomocníkem je difuzér CaniComfort, který stačí zapojit do zásuvky před odchodem do práce a po celou dobu vaší nepřítomnosti se váš pes bude cítit v bezpečí a pohodě. Difuzér totiž uvolňuje feromon, který produkují feny při kojení a který štěňata uklidňuje a je zásadní pro vytvoření pouta mezi matkou a mládětem. Difuzér CaniComfort tak u jakéhokoliv psa vyvolává pocit jako by byl u své matky a ta ho jemně masírovala. Kromě toho, že je použití difuzéru jednoduché a naprosto bezpečné pro všechny členy domácnosti, vydrží za nepřetržitého provozu až 30 dní.

Sada pro psy s difuzérem Beaphar CaniComfort 48 ml