Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Užijte si cestování se svým mazlíčkem

Užijte si cestování se svým mazlíčkem

Existuje něco, čeho se bojíte nebo co vás znervózňuje? Představte si, že zvířata to mají stejně. Teď v létě mohou psy a kočky stresovat třeba například bouřky a také cestování autem. Mnozí z vás totiž berou svoje mazlíčky s sebou na chatu či chalupu, ale i do zahraničí. A ne všechna zvířata snáší cesty autem dobře, obzvláště když na to nejsou zvyklá nebo je pobyt v dopravním prostředku příliš dlouhý. Navíc cestou stres končit nemusí, protože zvládnout samotnou změnu prostředí také není jednoduché.

Naštěstí má Beaphar ve svém portfoliu výrobky, které psům i kočkám pomáhají zvládat stres spojený s cestováním, ale i návštěvou u veterináře. Kočkám pomůže CatComfort Spray, který stačí nastříkat do přepravky 15 minut před cestou a jeho účinek přetrvává 5 hodin. CatComfort Spray uklidňuje díky obsahu kočičího tvářového feromonu, kterým si kočky značkují známá místa, kde se cítí dobře.

Pejskům zase můžete ulevit použitím výrobků CaniComfort. Ty totiž obsahují feromon, který vylučují feny při kojení. Pes se tedy pocitově vrátí zpátky do prvních dnů svého života, kdy nebyl žádný stres, jen krmení a dotyky od mámy. Vyzkoušejte pipety CaniComfort spot-on, jejichž účinek nastupuje 15 minut po aplikaci a vydrží celý týden. Balení obsahuje 3 pipety a snadno tedy pokryje vaši celou dovolenou! Další alternativou je uklidňující obojek CaniComfort, který působí 4 týdny.

Sprej Beaphar CatComfort 30 ml

Spot-on pro psy Beaphar CaniComfort

Obojek pro psy CaniComfort 65cm

Sprej Beaphar CatComfort 30 ml

Spot-on pro psy Beaphar CaniComfort

Obojek pro psy CaniComfort 65cm