❗️Slavíme Mezinárodní den psů (26.8.) 🐶. Produkty pro pejsky se slevou 25% v termínu 25.-27.srpna  

❗️Sleva 20% na nákup v průběhu září❗️ 

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Víte, jak zlepšit zimní kondici svých mazlíčků?

Víte, jak zlepšit zimní kondici svých mazlíčků?

Zima se už konečně naplno rozjela a my si můžeme užívat sněhových a mrazivých radovánek. Nízké venkovní teploty a přechody ze zimy do tepla však mohou oslabovat nejen náš imunitní systém, ale i obranyschopnost našich domácích mazlíčků.

Kdekdo v tomto období užívá vitamínové doplňky stravy, tak proč je nedopřát i našim pejskům a kočičkám.

 

Pro zdravá mláďátka

Začněme u těch nejmenších – štěňat a koťat. Správný růst a vývoj je náročný nejen na energii, ale také na vyváženost krmné dávky a správný obsah vitamínů a minerálů.

Junior Cal

Junior Cal těmto potřebám plně vyhovuje, protože podporuje ohebnost kostí, zdravou srst a silné zuby. Lze jej použít i pro březí či kojící feny a kočky.

Irish Cal

Pokud máte štěňátko plemene se vzpřímenýma ušima jako je třeba německý ovčák, určitě sáhněte po doplňku Irish Cal. Je bohatý na fosfáty vápníku, které jsou důležité pro vývoj kostí, zubů, ale také pro správné postavení uší. Můžete jej podat také kojícím či březím kočkám a fenám.

Zázrak z moře plný minerálů

Doplňky s mořskou řasou jsou hitem poslední doby. Řasa má totiž blahodárný vliv na všechny funkce organismu a silné čistící účinky. Působí zejména na imunitní systém, zuby a srst. Dodává intenzitu její přirozené barvě, zejména u jedinců se zbarvením do červena, a zlepšuje celkovou kondici kůže a srsti.

Algolith

Doplňkové krmivo Algolith s řasou by tak určitě nemělo chybět chovatelům, kteří chodí se svými svěřenci na výstavy.

Drucal

Dalším přípravkem s obsahem mořské řasy je Drucal, který je navíc obohacen o glukózu a kvalitní minerály. Hodí se hlavně pro takové pejsky a kočičky, které potřebují podpořit funkci kostí, kloubů a svalů.

Vyzkoušejte zdravé pasty

Pokud je váš mazlíček po nemoci, operaci, odčervení, léčbě antibiotiky či jiném oslabujícím zážitku, můžete mu pomoci získat zpět jeho energii a vitalitu pastou Duo Active. Tato dvoubarevná pasta pomáhá formovat a udržovat zdravou střevní mikroflóru díky obsahu prebiotických látek. Dodává také potřebné vitamíny a minerály, které jsou důležité pro zdraví zvířete. Omega-6 mastné kyseliny podporují zdravou pokožku, nádhernou srst a zvyšují odolnost proti nemocem. Obsažený taurin navíc podporuje funkci srdce a zlepšuje zrak.

Kočky jsou díky své čistotnosti ohroženy vznikem bezoárů neboli tvrdých chuchvalců, které vznikají z chlupů spolykaných během olizování srsti. Bezoáry mohou způsobit zácpu, v horším případě až nebezpečnou neprůchodnost střev. Prevence vzniku chlupových smotků je přitom jednoduchá. Malt pasta pomáhá zjednodušit průchod spolykaných chomáčků srsti trávicím traktem a kromě toho má blahodárný vliv na celkový vzhled a kondici srsti. Při pravidelném používání bude kožíšek vaší kočky pevnější, lesklejší a zdravější.

Duo Active

Duo Active

Malt Paste

Malt Paste

Duo Malt Paste

Duo Malt Paste

Všechny produkty