Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Malá zvířátka / Prevence / Difuzér Beaphar RabbitComfort sada králík 48 ml

Difuzér Beaphar RabbitComfort sada králík 48 ml

Beaphar RabbitComfort® je zejména vhodný při změnách v prostředí jako je stěhování, nový přírůstek do domácnosti nebo i stěhování nábytku. Nadměrný stres u králíků zobrazit celý popis
499 Kč
Běžné doručení na adresu
Dočasně nedostupné
Značka: Beaphar
Katalogové číslo: 245-14990

Beaphar RabbitComfort® je zejména vhodný při změnách v prostředí jako je stěhování, nový přírůstek do domácnosti nebo i stěhování nábytku. Nadměrný stres u králíků totiž může občas vést ke klinickému onemocnění.

Produkt obsahuje feromony, které váš králík zná. Jednoduchým způsobem pomáhá ke zklidnění vašeho mazlíčka a omezuje problémy s chováním jako je například schovávání, agresivní chování vůči lidem nebo jiným králíkům, odmítání potravy nebo pocity úzkosti.

Feromon použitý v Beaphar RabbitComfort® je kopií králičího feromonu. Pomáhá tak králíkům rychle si zvyknout na nové prostředí a situace. Beaphar RabbitComfort® nemá vliv na jiná zvířata v domácnosti a ani neutlumí vašeho mazlíčka. Lze jej použít spolu s jakýmkoli lékem, který váš králík může užívat. Beaphar RabbitComfort ™ je vhodný pro králíky všech plemen a věku.

  • Efektivní pro plochu do velikosti 70 m2
  • Účinnost až 30 dnů

Balení obsahuje: 1x difuzer + 1x náplň 48 ml

Návod k obsluze: Odšroubujte víčko náplně. Nasaďte náplň do difuzéru a zasuňte zástrčku do zásuvky. Vhodné pro prostor do 70m2. Aby bylo dosaženo optimálního účinku, zvolte zásuvku v místě, kde se nachází váš mazlíček nejčastěji. Pokud dojde k vyčerpání kapaliny z náplně, odpojte difuzér z elektrické zásuvky. Po 30 dnech použití vyměňte náplň za novou náhradní náplň do difuzéru. Používá se pouze do zásuvky s 220-230 V. NEPOUŽÍVEJTE s prodlužovacími kabely, vícenásobnými zásuvkami, adaptérem nebo trafem.

NEBEZPEČÍ: Obsahuje: hydrokarbony, C14-C19, izoalkany, <2% aromata. Při použití a vdechnutí do dýchacích cest může být smrtelný. Držte z dosahu dětí. Před použitím se přečtěte návod. PŘI POŽITÍ okamžitě přivolejte lékaře, nevyvolávejte zvracení. Opakované působení na kůži může vyvolat její vysušování nebo praskání.

Složení
Analog králičího uklidňujícího feromonu 2 %, izoparafinické hydrokarbony 100 g