Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Jak zlepšit kondici našich mazlíčků v zimním období

Jak zlepšit kondici našich mazlíčků v zimním období

Zima se snad konečně naplno rozjíždí a my máme možnost užívat si sněhových radovánek. Nízké teploty venku a přechody ze zimy do tepla však mohou oslabovat imunitní systém nejen náš, ale i našich mazlíčků. Kdekdo v tomto období užívá vitamínové doplňky stravy, tak proč něco takového nedopřát i našim pejskům a kočičkám. V sortimentu firmy Beaphar naleznete celou řadu sypkých doplňků s vitamíny a minerály, které se přidávají ke krmivu nebo vitamínové pasty, které se zvířeti podávají přímo do tlamy.

Začněme od našich nejmladších, štěňat a koťat. Správný růst a vývoj je náročný nejen na energii, ale také na vyváženost krmné dávky a správný obsah vitamínů a minerálů. Junior Cal těmto potřebám plně vyhovuje a podporuje ohebnost kostí, zdravou srst a silné zuby. Lze jej použít pro březí či kojící feny a kočky. Pokud máte štěně plemene se vzpřímenýma ušima, jako je například německý ovčák, určitě sáhněte po Irish Calu. Je bohatý na fosfáty vápníku, které jsou důležité pro vývoj kostry, zubů, ale také pro správné postavení slechů. Lze jej také použít u kojícíh a březích koček a fen.

Doplňky s mořskou řasou jsou hitem poslední doby. Řasa má přirozený blahodárný vliv na všechny funkce organismu, na imunitní systém, na zdravé zuby a významně podporuje srst. Dodává intenzitu její přitozené barvě, zejména u jedinců se zbarvením do červena a zlepšuje celkovou kondici kůže a srsti. Algolith, který tuto řasu obsahuje, by určitě neměl chybět chovatelům, kteří chodí se svými svěřenci na výstavy. Dalším přípravkem s obsahem mořské řasy je Drucal, který je navíc obohacen o glukózu a kvalitní minerály. Je vhodný pro psy a kočky, kteří potřebují podpořit funkci kostí, kloubů a svalů.

Pokud je Váš pes či kočka po nemoci, operaci, odčervení či terapii antibiotiky či jiném stresujím a oslabujícím zážitku, můžete mu pomoci získat zpět jeho energii a vitalitu pomocí Duo Active pasty. Tato dvoubarevná pasta díky obsahu prebiotických látek pomáhá formovat a udržovat zdravou střevní mikroflóru, dodává potřebné vitamíny a minerály, které jsou důležité pro zdraví zvířete. Omega-6 mastné kyseliny zajišťují zdravou pokožku, nádhernou srst a zvyšují odolnost proti nemocem. Obsažený taurin podporuje funkci srdce a zlepšuje zrak.

Kočky jsou díky svojí čistotnosti ohroženy vznikem bezoárů, tvrdých chuchvalců, které vznikají z chlupů, které kočka spolyká během čištění srsti. Bezoáry pak mohou způsobit zácpu až neprůchodnost střev. Prevence vzniku bezoárů je jednoduchá. Malt pasta od Beapharu pomáhá průchodů spolykaných chomáčků srsti trávicím traktem. Kromě toho má blahodárný vliv na celkový vzhled a kondici srsti. Při pravidelném používání bude srst Vaší kočky pevnější, lesklejší a zdravější.