Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Mláďátka

Mláďátka

Máme tady květen, měsíc lásky, všechno kvete, všude spousta mláďat. A ani na ty nejmladší pejsky a kočičky u nás v Beapharu nezapomínáme.


Již od prvních dní, kdy si domů přineseme štěně nebo kotě, začínáme budovat vztah mezi majitelem a zvířetem. Pejsci se pomalu učí hygienickým návykům a prvním povelům. Při nácviku čistotnosti jistě oceníte podložky Puppy Pads. Když ji budete dávat vždy na stejné místo a ještě k tomu použijete přípravek Beaphar Puppy Trainer, Vaše štěňátko se rychle naučí venčit na tomto Vámi určeném místě a podlahy ve Vašem bytě zůstanou loužiček ušetřeny. Podložky lze využít i například v porodním boxu pro fenku, jako trvalé místo k vyprazdňování výstavních psů nebo jako podložka pod misky s vodou a krmivem. 
Za každý pokrok je nutné štěně náležitě pochválit a odměnit. K tomu můžete použít pamlsky ve tvaru srdíček Doggy’s pro štěňata. Tyto pamlsky jsou plné vitamínů a minerálů, které Vaše štěňátko potřebuje ke správnému růstu a vývoji, takže se jedná o funkční pamlsky, které dobře chutnají a pomáhají zároveň. Jsou vhodné pro štěňata od šesti týdnů věku. Aby nepřišla zkrátka ani koťátka, Beaphar má v nabídce také pamlsky Kitty’s pro koťata. Ty kromě vitamínů a minerálů obsahují i biotin, který podporuje pokožku a srst, která díky těmto pamlskům bude krásně lesklá a zářivá. Kitty’s junior lze podávat koťatům od šesti týdnů věku.


Chovatelům koček a psů, kteří odchovávají vlastní vrhy, přijdou vhod naše mléčné náhražky Puppy Milk a Kitty Milk. Jedná se o kompletní krmivo, které má vyvážený obsah proteinů, tuků, sacharidů, aminokyselin, vitamínů, minerálů a stopových prvků. Toto mléko je vhodné pro dokrmování mláďat v početných vrzích, při odstavu mláďat či jako nutriční doplněk pro březí a kojící feny či kočky, u nichž zvyšuje přirozenou produkci mléka. Díky svému složení, které pokrývá nutriční požadavky mláďat již od prvního dne života, jsou naše mléka perfektním řešením pro péči o novorozená mláďata, která bohužel přišla o svou matku například při porodu či císařském řezu nebo pro péči o nalezená koťata a štěňata. V naší nabídce naleznete také Soupravu pro odchov mláďat Beaphar, která obsahuje lahvičku s dudlíkem, již lze využít pro dokrmování štěňat, koťat či mláďat hlodavců a dalších druhů malých zvířat.