❗️Slavíme Mezinárodní den psů (26.8.) 🐶. Produkty pro pejsky se slevou 25% v termínu 25.-27.srpna  

☀️ AKCE_SLEVA 20% v termínu 10.- 30.června ☀️

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Malá zvířátka / Prevence / Náhradní náplň Beaphar RabbitComfort 48 ml

Náhradní náplň Beaphar RabbitComfort 48 ml

Beaphar RabbitComfort® je zejména vhodný při změnách v prostředí králíka, jako je stěhování, nový přírůstek do domácnosti nebo i stěhování nábytku.  Protože nadměrný stres zobrazit celý popis
Běžná cena 399 Kč
319 Kč
-20%
Běžné doručení na adresu
Dočasně nedostupné
Značka: Beaphar
Katalogové číslo: 245-14992

Beaphar RabbitComfort® je zejména vhodný při změnách v prostředí králíka, jako je stěhování, nový přírůstek do domácnosti nebo i stěhování nábytku. Protože nadměrný stres u králíků může občas vést ke klinickému onemocnění.

Obsahuje feromony, které váš králík zná. Jednoduchým způsobem pomáhá ke zklidnění vašeho mazlíčka a omezuje problémy s chováním jako je například ukrývání, agresivní chování vůči lidem nebo jiným králíkům, odmítání potravy nebo pocity úzkosti.

Feromon použitý v Beaphar RabbitComfort® je kopií králičího feromonu. Pomáhá jim rychle si zvyknout na nové prostředí a okolnosti. Beaphar RabbitComfort® nemá vliv na jiná zvířata v domácnosti a ani neutlumí vašeho králíka. Lze jej použít spolu s jakýmkoli lékem, který váš králík může užívat. Beaphar RabbitComfort ™ je vhodný pro králíky všech plemen a věku.

  • Efektivní pro plochu do velikosti 70 m2
  • Účinnost až 30 dnů

Balení obsahuje: 1x náplň 48 ml

Návod k obsluze: odšroubujte víčko náplně. Nasaďte náplň do difuzéru a zasuňte zástrčku do zásuvky. Vhodné pro prostor do 70 m2. Aby bylo dosaženo optimálního účinku, zvolte zásuvku v místě, kde se nachází váš mazlíček nejčastěji. Pokud dojde k vyčerpání kapaliny z náplně, odpojte difuzér z elektrické zásuvky.

NEBEZPEČÍ: Obsahuje: hydrokarbony, C14-C19, izoalkany, < 2 % aromata. Při použití a vdechnutí do dýchacích cest může být smrtelný. Držte z dosahu dětí. Před použitím se přečtěte návod. PŘI POŽITÍ: okamžitě přivolejte lékaře, nevyvolávejte zvracení. Opakované působení na kůži může vyvolat její vysušování nebo praskání.

Složení
Analog králičího uklidňujícího feromonu 2 %, Izoparafinické hydrokarbony 100 g