Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Problémové chování / Náhradní náplň do difuzéru Beaphar CaniComfort 48 ml

Náhradní náplň do difuzéru Beaphar CaniComfort 48 ml

Náhradní náplň do difuzéru CaniComfort pomáhá uklidnit vašeho psa a snížit projevy jeho nežádoucího chování jako je například štěkání, ničení nábytku, značkování nebo pocity strachu a úzkosti. zobrazit celý popis
469 Kč
Běžné doručení na adresu
Dočasně nedostupné
Značka: Beaphar
Katalogové číslo: 244-17397

Náhradní náplň do difuzéru CaniComfort pomáhá uklidnit vašeho psa a snížit projevy jeho nežádoucího chování jako je například štěkání, ničení nábytku, značkování nebo pocity strachu a úzkosti.

  • Obsahuje feromon, který se přirozeně produkuje fena během kojení a který uklidňuje štěňata
  • Účinkuje až 30 dní
  • Efektivní pro plochu do velikosti 70 m2
  • Snadné použití do standardní zásuvky

Balení obsahuje:
1x náplň 48 ml

Složení: analog psího feromonu 2 %, izoparafinické hydrokarbony 100 g

Návod k použití: Před použitím se přečtěte návod. Používejte pouze do zásuvek 230 V. Nepoužívejte do prodlužovacích přívodů, prodlužovacích kabelů, adaptérů. Děti musí být po dozorem, ujistěte se, že si se spotřebičem nehrají. Spotřebič může být použit pouze s doporučenou náhradní náplní. Použití jiných náplní může způsobit riziko požáru. Zařízení má horký povrch, aby docházelo k odpařování aktivních složek, povrchu se během používání nedotýkejte.

Nepřipojujte pod žádným elektrickým zařízením, pod nebo blízko nábytku, na prodlužovací přívod, kabel nebo adaptér. Minimální volný prostor nad difuzérem by měl činit 1,2 m. Neponořujte do vody. Nezapojujte do zásuvky vzhůru nohama. Zařízení měňte každých 6 měsíců. Se zařízením používejte pouze náhradní náplň Beaphar.
Beaphar nenese zodpovědnost za poškození, poranění nebo špatnou funkci způsobenou použitím jakékoliv jiné náplně v difuzéru Beaphar.

Nebezpečí – obsahuje hydrokarbony, C14-C19, izoalkany, < 2 % aromata. Při použití a vdechnutí do dýchacích cest může být smrtelný. Držte z dosahu dětí. Při požití okamžitě přivolejte lékaře, nevyvolávejte zvracení. Opakované působení na kůži může vyvolat její vysušování nebo praskání.

Velikost psa Malý
Obří
Střední
Miniaturní
Velký
Stáří psa Dospělý
Senior
Štěně
Zdraví a fyzická kondice Stresové situace