❗️Slavíme Mezinárodní den psů (26.8.) 🐶. Produkty pro pejsky se slevou 25% v termínu 25.-27.srpna  

☀️ AKCE_SLEVA 20% v termínu 10.- 30.června ☀️

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Pociťte krásu

Pociťte krásu

Začalo babí léto a většina z nás se po zaslouženém odpočinku vrací ke svým každodenním povinnostem, mezi které patří i péče o naše čtyřnohé společníky. Kromě krmení a venčení je třeba dbát i o zvířecí srst. Aby vám tato péče šla lépe od ruky, představíme vám nové prémium přípravky péče o srst, které můžete najít v naší nabídce.

Leckterý pes či kočka nemají rádi koupání ve vaně a tak mytí šamponem může být někdy boj. Díky suchému šamponu ve spreji Dry Powder Shampoo se vaně a sprše můžete velkým obloukem vyhnout. Šampon se aplikuje na suchou srst, nechá se několik minut působit a pak už se jen proti směru růstu srsti vyčešou zbytky prášku. Díky obsahu rýžového škrobu absorbuje šampon nadměrnou mastnotu a zanechá srst krásně voňavou, čistou, silnější a lesklou. Další variantou je šamponová pěna Dry Foam Shampoo, které je rovněž bezoplachová. Obsahuje aloe vera, která srst chrání, vyživuje a zjemňuje. Šampon zanechává příjemnou citrusovou vůni.

Pokud je srst vašeho psa bez života nebo se chystáte na výstavu a potřebujete, aby byla zářivější než jindy, můžete vyzkoušet Shiny Coat Spray s obsahem vitamínu E. Tento sprej zanechá srst vašeho miláčka lesklou, hladkou a zářivou. Vitamín E má významné antioxidační účinky, regeneruje a zlepšuje stav srsti a kůže. Je možné jej používat denodenně na všechny typy srsti. Stačí jej nastříkat na suchou srst a tu pak rozčesat. Lesklou a zářivou srst zanechává také sprej s jojobovým olejem Jojoba Oil sprej, který je navíc vhodný i pro srst mastnou, protože absorbuje nadměrný maz.

Pro majitele dlouhosrstých psů, kteří válčí se zacuchanými chlupy a nechtěnými dredy, je tady sprej Anti-Tangle sprej proti zacuchání mandlovým olejem. Napomáhá rozčesání srsti, vyživuje a ji, obnovuje její pružnost a dodává jí hedvábný vzhled. Po jeho použití nezůstává srst mastná. Sprej se nastříká na suchou srst, nechá se několik minut působit a poté se srst rozčeše. Je možné jej používat na všechny typy srsti, ale zejména na srst dlouhou.

Asi každý někdy zažil, že jeho pes či kočka nevoněli zrovna hezky. Ať už jde o samotný pach mokré srsti nebo o jeho vylepšení nějakým „voňavým“ doplňkem. Po aplikaci spreje Deodorizing spray bude srst vašeho mazlíčka příjemně provoněná a svěží. Aplikovat jej lze na celé tělo, je nutné se vyhnout akorát očím a čumáku.