❗️Slavíme Mezinárodní den psů (26.8.) 🐶. Produkty pro pejsky se slevou 25% v termínu 25.-27.srpna  

☀️ AKCE_SLEVA 20% v termínu 10.- 30.června ☀️

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Stres / Sada pro kočky s difuzérem Beaphar CatComfort 48 ml

Sada pro kočky s difuzérem Beaphar CatComfort 48 ml

Sada s difuzérem CatComfort pomáhá uklidnit vaši kočku a snížit projevy jejího nežádoucího chování jako je například mňoukání, ničení nábytku, značkování nebo pocity strachu a úzkosti. zobrazit celý popis
Běžná cena 589 Kč
471 Kč
-20%
Běžné doručení na adresu
Dočasně nedostupné
Značka: Beaphar
Katalogové číslo: 243-17149

Sada s difuzérem CatComfort pomáhá uklidnit vaši kočku a snížit projevy jejího nežádoucího chování jako je například mňoukání, ničení nábytku, značkování nebo pocity strachu a úzkosti.

  • Obsahuje feromony, které vaše kočka dobře zná
  • Účinkuje až 30 dní
  • Efektivní pro plochu do velikosti 70 m2
  • Snadné použití do standardní zásuvky

Sada obsahuje:
1x difuzér
1x náplň 48 ml

Složení: analog F3 kočičího tvářového feromonu 2 %, izoparafinické hydrokarbony 100 g

Návod k použití: Před použitím se přečtěte návod. Používejte pouze do zásuvek 230 V. Nepoužívejte do prodlužovacích přívodů, prodlužovacích kabelů, adaptérů. Děti musí být po dozorem, ujistěte se, že si se spotřebičem nehrají. Spotřebič může být použit pouze s doporučenou náhradní náplní. Použití jiných náplní může způsobit riziko požáru. Zařízení má horký povrch, aby docházelo k odpařování aktivních složek, povrchu se během používání nedotýkejte.

Nepřipojujte pod žádným elektrickým zařízením, pod nebo blízko nábytku, na prodlužovací přívod, kabel nebo adaptér. Minimální volný prostor nad difuzérem by měl činit 1,2 m. Neponořujte do vody. Nezapojujte do zásuvky vzhůru nohama. Zařízení měňte každých 6 měsíců. Se zařízením používejte pouze náhradní náplň Beaphar.

Beaphar nenese zodpovědnost za poškození, poranění nebo špatnou funkci způsobenou použitím jakékoliv jiné náplně v difuzéru Beaphar.

Nebezpečí – obsahuje hydrokarbony, C14-C19, izoalkany, < 2 % aromata. Při použití a vdechnutí do dýchacích cest může být smrtelný. Držte z dosahu dětí. Při požití okamžitě přivolejte lékaře, nevyvolávejte zvracení. Opakované působení na kůži může vyvolat její vysušování nebo praskání.

Zdraví a fyzická kondice Stresové situace
Stáří kočky Starší kočka
Dospělá kočka
Kotě

více fotografií