Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Malá zvířátka / Prevence / Sprej Beaphar RabbitComfort 30 ml

Sprej Beaphar RabbitComfort 30 ml

Beaphar RabbitComfort® je zejména vhodný při změnách v prostředí králíka, jako je stěhování, nový přírůstek do domácnosti nebo i stěhování nábytku.  Protože nadměrný stres zobrazit celý popis
299 Kč
Běžné doručení na adresu
Dočasně nedostupné
Značka: Beaphar
Katalogové číslo: 245-14995

Beaphar RabbitComfort® je zejména vhodný při změnách v prostředí králíka, jako je stěhování, nový přírůstek do domácnosti nebo i stěhování nábytku. Protože nadměrný stres u králíků může občas vést ke klinickému onemocnění.

Skvěle se hodí i při delších cestách a při návštěvách veterináře. Takové situace mohou být pro králíky stresující, takže aplikací do vnitřku přepravky 15 minut před cestou pomůžete snížit vašemu mazlíčkovi nepříjemné úzkosti.

Neaplikujte přípravek přímo na králíka, ale na prostředí!

Obsahuje feromony, které váš králík zná. Jednoduchým způsobem pomáhá ke zklidnění vašeho mazlíčka a omezuje problémy s chováním jako je například skrývání, agresivní chování vůči lidem nebo jiným králíkům, odmítání potravy nebo pocity úzkosti.

Beaphar CatComfort® je zejména vhodný při změnách v prostředí králíka, jako je stěhování, nový přírůstek do domácnosti nebo i stěhování nábytku.

  • Obsahuje feromony
  • Omezuje stres a navozuje klid
  • Kapesní balení
  • Účinkuje až 5 hodin

Složení
Analog králičího feromonu 2 %, Isopropyl alcohol 30 ml

Bezpečnostní pokyny: Vysoce hořlavá kapalina a páry. Může způsobit vážné podráždění očí. Může způsobit ospalost nebo závratě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte pokyny. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřenými plameny a jinými zdroji vznícení. Nekouřit. Uchovávejte nádobu těsně uzavřenou. Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc. Skladujte na dobře větraném místě.