Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Tipy na zdravé mlsání

Tipy na zdravé mlsání

Každý z nás si rád dopřeje něco dobrého na zub. Protože stále více lidí se snaží žít zdravě, vybírají si pečlivě i různé mlsnoty. Proč něco takového neudělat  i pro naše mazlíčky? Beaphar má ve své nabídce celou řadu pamlsků, které dobře chutnají a navíc jsou pejskům a kočičkám prospěšné.

Jako první si představíme funkční pamlsky pro kočky Cat-A-Dent Bits. Jsou to křupavé polštářky, které dobře chutnají a navíc posilují zubní sklovinu, chrání ji před poškozením a pomáhají odstraňovat zubní plak ze zubů, čímž osvěžují dech a pomáhají předcházet vzniku zubního kamene.

Pamlsky Skin & Coat Bits jsou polštářky plněné chutnou pastou plnou bílkovin, omega-3 a omega-6 mastných kyselin a obohacenou o vitamíny A, E a biotin. Toto složení napomáhá regeneraci pokožky, chrání ji před působením oxidantů a biotin pomáhá maximálnímu využití energie přijaté ve stravě. Srst Vaší kočky bude jen zářit díky těmto pamlskům.

A protože kočky jsou známé důkladnou péčí o svoji srst, čímž se bohužel vystavují nebezpečí vzniku tzv. bezoárů, slepených chuchvalců spolykané srsti, které mohou zapříčinit trávicí problémy a způsobit až ucpání zažívacího traktu, nabízí Beaphar pamlsky Malt Bits – křupavé polštářky plněné malt pastou. Dobře chutnají, malt pasta svým složením pomáhá přirozenému průchodu spolykané srsti trávicím traktem kočky a předchází tak nechuti k jídlu, zvracení, zácpě a neprůchodnosti střev. Kromě toho přispívá ke zlepšení stavu srsti, která je při pravidelném podávání této dobrůtky pevnější, lesklejší a zdravěji vypadající.  

Složením, které přímo přetéká vitamíny a minerály nezbytnými pro zdraví a vitalitu zvířete, se mohou pochlubit dobroty Sweethearts ve formě různobarevných glazovaných srdíček. Pokud byste rádi dopřáli svojí kočce požitek z pamlsků s příchutí sýra, určitě sáhněte po pamlscích Kitty’s Cheese. A abychom nezapomněli ani na majitele pejsků, máme tady Doggy’s Liver s příchutí jater. Doggy’s i Kitty’s samozřejmě také obsahují důležité vitamíny a minerály, které pomáhají organismu správně fungovat.  

Všechny zmíněné produkty jsou určeny jako doplněk stravy a mohou být podávány jako odměna nebo jako pamlsek na přilepšenou. Doporučené denní dávkování je 5-10 kousků.